2015 – європейський рік розвитку

UCH_2053 UCH_2055 UCH_2057

 

В рамках проведення декади комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін 26 жовтня 2015 року в Гадяцькому училищі культури відбулася година  політичного інформування для  студентів І-ІV курсів на тему: «2015 – європейський рік розвитку»

Європейський рік розвитку – це узагальнена назва усіх заходів, що проводяться ЄС протягом 2015 року та інформаційної кампанії з висвітлення міжнародної діяльності ЄС для подолання глобальних світових проблем та сприяння розвитку  рівноправного партнерства між країнами.

Девіз цього року: “Наш світ, наша гідність, наше майбутнє” –  розкриває ставлення європейців до глобальних проблем людства та розуміння ними своєї міри відповідальності у їх подоланні.

Що означає європейський спосіб життя? Чим для українців привабливі європейські стандарти? Гідне життя краще шукати в Європі, чи будувати у себе вдома? Як ЄС допомагає українцям змінити спосіб життя та мислення. Ці питання обговорювали на заході студенти училища разом із викладачем Недвигою О.М.

Для сучасної молоді важливо розуміти, що будувати в Україні європейське суспільство необхідно саме їм, починаючи із малого: із чистоти наших вулиць, із поваги один до одного, із допомоги тим, хто її потребує, із активної життєвої позиції та готовності до самовдосконалення.

Важливу допомогу у підтримці і розвитку полікультурного середовища, що сприятиме виробленню в молоді усвідомлення себе частиною європейської спільноти, залишаючись при цьому патріотами своєї країни, відіграють спільні курси і програми партнерства, а також стипендії для студентів цих програм, розроблені неурядовими організаціями країн ЄС.

Студенти училища ознайомились із програмами,  розробленими цими організаціями,  напрямками їх діяльності та визначили кінцеву мету – формувати нове покоління європейців, молодих лідерів, розвивати і допомагати самореалізації особистості, виховувати талановиту молодь, надихаючи всіх на думку, що прийшов час жити по-новому, по-європейськи.

 

О.М.Недвига

You may also like...

Залишити відповідь