«Наш випускник – 2020»

25 червня в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського відбулося свято вручення дипломів випускникам денної та заочної форми навчання.

Промайнули чотири роки навчання, закінчилися державні іспити і ось настала ця довгоочікувана мить – свято вручення дипломів. Сльози на очах викладачів, студентів  не здаються дивними, адже в цей момент розпадається єдине ціле на частинки.

Свято вручення дипломів – це радість і водночас смуток розставання з друзями, наставниками, це очікування нового дорослого життя, це старт вільного польоту.

З теплими, щирими словами до всіх присутніх звернувся відмінник освіти, заслужений працівник  культури України  директор коледжу Анатолій Миколайович Насменчук.  Видача кожного диплому супроводжувалася бурхливими оваціями та теплими словами добрих побажань з вуст керівника.

У рамках урочистостей відбулося і вручення направлень на роботу випускникам, які навчалися за державним замовленням.

Процедуру розподілу очолив директор. Кожному випускнику, а їх цього року – 52, надали перше робоче місце.

Це в черговий раз стало підтвердженням того, що саме Гадяцький коледж готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва області. Навчання в ньому відкриває   кожному  дорогу до творчого, професійного становлення та самореалізації в майбутньому.  Випускники  нашого навчального закладу –   яскраві, талановиті люди, які несуть культуру в маси, це наша гордість!

Бажаємо випускникам 2020 року творчих звершень, наснаги, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, наполегливості у втіленні цілей та мрій!

You may also like...

Залишити відповідь