АКВАРЕЛЬНИЙ НАСТРІЙ

11 жовтня в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського для студентів І –ІV курсів  спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» з нагоди Дня Художника був проведений майстер-клас з акварельного живопису. Своєю майстерністю, досвідом та секретами зі студентами ділилася викладач образотворчого відділення Полтавської міської школи мистецтв  «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, член національної спілки художників України Ольга Клочко. Ольга Вячеславівна учасниця багатьох всеукраїнських та зарубіжних виставок та фестивалів.

Розповідь про творчість, практичний показ та поради художниці допомогли студентам із величезним задоволенням виконати  власну практичну роботу. Відкритість, доброзичливість, позитивний настрій мисткині надихнули студентів на подальшу творчість та бажання відкривати для себе нові грані і можливості акварельного живопису.

Студенти подякували Ользі Вячеславівні за красивий і корисний урок, побажали нових творчих успіхів і запросили до подальшої співпраці.

О.Г.Кисіль

You may also like...

Залишити відповідь