«БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ»

      5-7 травня 2017 року в м. Києві за підтримки Міністерства культури України та Асоціації Folklore Festivalпроходив ХІV Міжнародний  благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «КВІТУЧАУКРАЇНА» в рамках проекту «БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ». В концертному залі Палацу культури Київського університету туризму, економіки і права  зібралося більше 400 колективів та окремих виконавців з усіх куточків України та закордонних гостей у вокальному, інструментальному, хореографічному та театральному жанрах (тільки в перший день конкурсних змагань –148 учасників).

Статус конкурсу підтвердився не тільки участю в ньому міжнародних учасників, але й членів журі з Грузії, Болгарії, Хорватії, республіки Білорусь, головою якого була   заслужена артистка України, лауреат першої «Червоної рути» – Інесса Братущик.

Наш навчальний заклад представляли два колективи та солістка, які повернулися з перемогою, продемонструвавши високий рівень виконавської майстерності:

  • диплом лауреата IІІ ступеня – вокальний дует у складі студенток спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Ліни Купріної та Наталії Карпенко (керівник Наталія Горбачик);
  • диплом лауреата IІ ступеня – студентка II курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Вікторія Безпала (керівник Наталія Горбачик);
  • диплом лауреата I ступеня – студентський театр «Мельпомена» (керівник Людмила Фастовець).

DSCN0599 DSCN0610 DSCN0642 DSCN0645 Screenshot_4 Screenshot_6

Хочу особисто подякувати директорові Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, заслуженому працівнику культури України А.М.Насменчуку  за постійну моральну підтримкута створення умов для духовного і культурного розвитку талановитої студентської молоді, а також за фінансову підтримку спонсорам: голові Гадяцької районної державної  адміністрації Матюшенку О.В., депутатам районної ради та директорові АСК «Чернігівське» О.А.Боцулі, що в такий важкий для країни час дали можливість презентувати наші творчі досягнення, встановити нові контакти та знайти нових друзів.

 

 

Викладач-методист хорових дисциплін

Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Наталія Горбачик

You may also like...

Залишити відповідь