Бібліотекар нової української школи

Який він – сучасний шкільний бібліотекар?  Бібліотекар  нової української школи…  Питання актуальне. Здається, сучасний бібліотекар повинен уміти все: бути фахівцем з інформаційних комп’ютерних технологій, культурологом, літератором, винахідником, досвідченим референтом, масовиком-вигадником, ерудитом, психологом, зберігачем, майстром і провідником людської думки. Бібліотекарі – це професіонали, люди духовно багаті, віддані своїй професії, навігатори в морі книг та інформації.

      Престиж бібліотечної професії в певній мірі залежить від фахового рівня бібліотечних працівників. Щоб залишатися професіоналами, потрібно постійно підвищувати свій рівень знань. Три групи завідуючих шкільними бібліотеками пройшли навчання на відділенні підвищення кваліфікації працівників культури Полтавщини при Гадяцькому  коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

      Перебуваючи на курсах, присутні мали можливість не тільки збагатити свої знання з актуальних проблем теорії і методики роботи шкільної бібліотеки, а й поспілкуватися зі своїми колегами, обмінятися досвідом, відвідати

 Гадяцьку  районну бібліотеку для дітей, бібліотеку та  музей  коледжу, побувати на заходах, що проводилися  в закладі та в місті.

Л.Д.Голуб, викладач  бібліотечних дисциплін коледжу

You may also like...

Залишити відповідь