Благодійний звітний концерт творчих колективів та окремих виконавців спеціальності «Хореографія»

«НЕПЕРЕМОЖНИЙ ВОЇНЕ, ВКЛОНЯЄМОСЬ ТОБІ!» – саме під такою назвою 25 травня в  ККЗ «Дружба» відбувся благодійний звітний концерт творчих колективів та окремих виконавців спеціальності «Хореографія» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського. В залі були присутні  військовослужбовці, які мужньо боронять нашу Батьківщину, учасники добровольчих формувань, волонтери.

Розпочали благодійний концерт із хвилини  мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих Героїв, які віддали за Україну найдорожче – своє життя.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заслужений працівник культури України, директор фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського Анатолій Насменчук.

На знак поваги та вдячності, свою творчість сьогодні дарували хореографи військовослужбовцям та всім присутнім в залі, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості. Глядачі змогли побачити різні за жанрами хореографічні композиції.

 Яскравість танцювальних постановок та висока майстерність виконання неодноразово вражала найвибагливішого поціновувача хореографічного мистецтва.  І  в цьому чимала заслуга керівників танцювальних колективів: заслуженого  працівника культури України Григорія Островного  та Євгена Ляшенка (народний ансамбль танцю «Джерело»), Наталії Берус (Зразковий ансамбль танцю «Модерн» студії естетичного виховання), Олени Островної (сучасний ансамбль танцю «Еклейм»). Окремими номерами були представлені   випускні роботи 4 курсів  під керівництвом   заслуженого працівника культури України Михайла Гузія та драйвова сучасна хореографія від викладача хореографічних дисциплін Тараса Близнюка. Викладачі та студенти спеціальності «Хореографія» у своїх постановках  відтворили всі барви українського національного хореографічного мистецтва.

Уся наша хореографічна родина дякує за допомогу у створенні свята звукорежисерові Ярославу Насменчуку та Альоні Слюсаренко, режисерові освітлення Олександру Крамчанінову та Вікторії Косенко за створені слайд-шоу.

Сподіваємося, що організаторам та учасникам вдалося подарувати нашим захисникам кілька годин душевного спокою та затишку, позитивні емоції та відволікти від страшних спогадів про війну. Це найменше, чим ми можемо їм віддячити.

  Дякуємо Збройним силам України за можливість творити, проводити творчі тематичні заходи, тримати культурний мистецький фронт України. Слава Україні! Героям слава!

Олена ОСТРОВНА, викладач ЦК викладачів хореографічних дисциплін

Читайте також

Залишити відповідь