Через правову освіту до правової держави

UCH_1664 UCH_1666 UCH_1672

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Вперше Всеукраїнський тиждень права було проведено у 2008 році. Ініціатором проекту стала Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Тоді ж ініціативу молодого покоління правників підтримав Президент України, видавши Указ від 8 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права».

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

7 грудня 2016 року в бібліотеці Гадяцького училища культури відбулася година спілкування на тему: «Через правову освіту до правової держави». На заході були присутні студенти І курсу НПМ, НІМ, ІІ та  ІV ВТЗ.

Скринник Олег Петрович  – викладач соціально-економічних дисциплін Гадяцького училища культури  підготував презентацію на тему: «Правопорушення молоді. Юридична відповідальність».  В доступній  та цікавій формі розповів студентам про основні причини правопорушень та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Також присутні на заході мали змогу переглянути документальний фільм «Права дитини», в якому гостро піднімається проблема сімейного насилля. Створювати щасливе майбутнє нашої країни  потрібно починати саме з сім’ї: не буде насилля в сім’ї – такою буде і держава. На молоде покоління  ми покладаємо великі надії. Сьогодні вони повинні в повній мірі використати своє право на освіту і починати будувати сильну, демократичну, правову державу.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь