Участь у Міжнародному конкурсі «Симфонія кольорів – Самоцвіти»

          Досить важливим кроком у підвищенні професійної майстерності є активність студентів. Участь у мистецьких конкурсах – це значна складова особистісного розвитку та самовираження.

          Студентів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» постійно заохочують до участі в різних мистецьких заходах: конкурсах, фестивалях, виставках різного рівня значення.

          В період карантину студенти ІІІ та ІV курсу отримали результати V Дистанційного Міжнародного конкурсу «Симфонія кольорів – Самоцвіти», в якому вони брали участь.

          За підсумками журі конкурсу   у номінації «Образотворче мистецтво» Диплом І ступеню та Відзнаку «За вибір тематики та високий рівень виконання» отримала студентка ІV курсу Степанченко Єлизавета за роботу виконану в техніці олійного живопису.

          Студентка ІV курсу Лисенко Катерина стала переможцем у номінації «Образотворче мистецтво» та отримала «міні Гран-прі»  за роботу виконану в техніці олійного живопису.

          Студентка ІІІ курсу Тренбач Каріна стала переможцем у номінації «Образотворче мистецтво», отримавши «міні Гран-прі» за натюрморт виконаний гуашевими фарбами.

          За активну участь у підготовці учасників до участі у V Дистанційному Міжнародному конкурсі «Симфонія кольорів – Самоцвіти» подякою нагороджена викладач живопису  Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського Харагай Наталія Вікторівна.

          Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

Харагай Наталія Вікторівна

You may also like...

Залишити відповідь