Чи знаєте ви театр?

 

UCH_5192 UCH_5197 UCH_5204 UCH_5235 UCH_5239 UCH_5244 UCH_5247 UCH_5251 UCH_5260

28 березня 2016 року в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського в рамках місяця комісії  викладачів та студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  відбувся інтелектуальний турнір «Чи знаєте ви театр?»,присвячений Міжнародному дню театру, який підготували та провели студенти ІVкурсу заочної форми навчання спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  під керівництвом викладача О.А.Перебийноса.  До складу команд входили представники від студентів ІІ, ІІІ, ІV курсівспеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Учасники продемонстрували свої знання з таких фахових дисциплін, як «Режисура видовищно-театралізованих заходів», «Сценарна майстерність», «Основи акторської майстерності», «Сценічна мова». Боротьба за звання переможця турніру була досить напруженою і цікавою. Команди проявили себе як справжні інтелектуали, азартні гравці і творчі особистості. В загальному підсумку перемогла дружба, так як всі учасники були досить креативними, дотепними і розумними.

Інтелектуальний турнір проведено з метою узагальнення знань студентів про театральне мистецтво, розвитку творчих здібностей майбутніх театралів, збагачення  їхнього емоційно-естетичного досвіду, виховання духовності і мистецького смаку, підвищення інтересу до самопізнання та самовдосконалення в театральній галузі.

Міжнародний день театру – це не просто професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів відданих любителів і справжніх шанувальників цього жанру мистецтва.

Наші  найщиріші вітання з Міжнародним днем театру всім театральним діячам, театрознавцям та людям, життєвий і творчий шлях яких пов’язаний  з театральною сферою, а також усім, хтозахоплюється театральним мистецтвом.

В наш час театр, один з найдавніших видів мистецтва, залишається надією гуманізму, дає людині шанс на розвиток творчої  особистості.Долучайтеся до джерела духовної наснаги, ім’я якому – театр.

 

Студентка ІV курсу заочної форми навчання спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Шелих Л.В

You may also like...

Залишити відповідь