Дарувати радість дітям

Творчість – це те, що приносить радість, наповнює життя позитивними емоціями, спонукає рухатись вперед і особливо в реаліях сьогодення. Творчість та добрі справи допомагають нам відчувати себе потрібними, усвідомлювати сенс життя.

Цими вихідними було проведено благодійний майстер-клас для діток міста, який організували викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» під керівництвом Ірини Середи.

Одним із завдань цього заходу – подарувати дітям змістовний час, годину радості та спілкування, а також долучити всіх бажаючих до благодійної справи.

Виготовлення вітальної Різдвяно-Новорічної листівки дало дітям відчуття наближення свята, здійснення мрій та бажань. Посмішки дітей  – це мабуть найкраще, що може радувати організаторів цього майстер-класу.

Щирі слова вдячності від дітей та їх батьків викладачам спеціальності Клименченко Марині, Харагай Наталії, Максимів Ларисі, Кисіль Оксані, Бондаренко Олександру, Середі Ірині та побажання частіше проводити такі майстер-класи.

Захід проходив під гаслом «Заради перемоги». У найскладніші для нашої країни часи, ми прагнемо усілякими зусиллями наближати нашу перемогу допомагаючи збройним силам України. Благодійні кошти, отримані під час проведення заходу  перераховані на допомогу ЗСУ.

You may also like...

Залишити відповідь