День відкритих дверей

28 січня 2022 року в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбувся День відкритих дверей.

Цьогоріч захід проходив онлайн у  форматі відеомосту на платформі  Google Meet.

Для тих, хто ще не визначився з вибором майбутньої професії, – це гарна можливість ближче познайомитися з закладом освіти  і переконатися, що навчатися тут буде цікаво, комфортно, а отримані знання і компетенції стануть надійною базою для успішної роботи за обраною спеціальністю.

Спікерами відеоконференції були: директор Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, заслужений працівник культури Анатолій Насменчук, голови циклових комісій спеціалізацій: «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Хореографія», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Модератором зустрічі була заступник директора коледжу з практичного навчання Світлана Боцула. На відеоміст зареєструвалися та стали учасниками 137 учнів  з мистецьких, музичних, художніх та загальноосвітніх  шкіл  Полтавської області, а саме:  Гадяцької ДМШ, Глобинської ДШМ, Великокринківської ДМШ, Градизької ДМШ ім. Героя України О.І.Білаша, Гребінківської ДМШ, Зіньківської МШ імені П.К.Батюка, Козельщинської ДМШ, Котелевської ДМШ, Комунального ПСМНЗ «ДХШ» Горішньоплавнівської міської ради,  Лучанської ДМШ, Сенчанської ДМШ, Заводської ДМШ,Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, Семенівської ДМШ, Чутівської ДМШ, Шишацької ДМШ та ін. 

Під час зустрічі директор коледжу акцентував увагу на славній історії нашого закладу  освіти, відомого як в області, так і за її межами, згадав і плеяду випускників різних років. Учасники відеомосту отримали інформацію про коледж, про спеціальності, про переваги навчання в коледжі, про умови прийому до коледжу у 2022 році, про організацію навчально-виховного процесу  і про ті великі можливості й перспективи, які отримує кожен студент для  навчання, саморозвитку та  можливостей працевлаштування за обраним фахом.

Учні шкіл переглянули відеоролик про коледж, завдяки якому дистанційно побачили навчальні аудиторії, творчі лабораторії, тренажерні зали, сучасний гуртожиток.

Тож щиро запрошуємо всіх бажаючих на навчання до Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського. Наші двері завжди відкриті для ВАС!

Оксана Базавлук, викладач коледжу

Читайте також

Залишити відповідь