День волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний День Волонтера. Україна – це єдина країна у світі, де цей день переходить в святкування Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня. Волонтерський рух у нашій країні став популярним, починаючи з Революції Гідності(2014) і російської окупації. Учасники Революції заради ближнього жертвували всім, чим лише могли: часом грошима, а іноді й життям, перевернувши стереотипний вислів «моя хата скраю».

Волонтерство – це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність та співпереживання.

Війна на сході України, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі наших волонтерів. Саме завдяки їхній жертовності, активній громадській позиції та фанатичній відданості  справі – Україна вистояла й зберегла незалежність.

Цього дня студенти та викладачі, на чолі з директором  Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського Анатолієм Миколайовичем Насменчуком   вийшли вшанувати пам’ять загиблих воїнів-визволителів, захисників України, поклавши квіти до пам’ятників.

Ми завжди будемо вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворогів, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом!

О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь