День захисника України

UCH_1722 UCH_1727 UCH_1747 UCH_1754 UCH_1756 UCH_1759 UCH_1765 UCH_1781 UCH_181514 жовтня 2015 року в місті Полтаві пройшли заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Студенти та викладачі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського взяли участь  в урочистостях з нагоди цього свята. В рамках заходів на майдані біля Свято-Успенського кафедрального собору відбулася презентація пам’ятника Івану Мазепі. Ведучими презентації були студенти училища спеціальності «Народна художня творчість»  Олексій Рубан та Олександр Федоренко.

Шановне товариство з Днем захисника України вітали викладачі училища Наталія Прокопченко та Олександр Близнюк.

У виконанні народного хору Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського (керівник та диригент Олексій Свирид, керівник оркестрової групи Лариса Рожко) прозвучали пісні «Їхав козак з України», «Маруся Чурай», «Виростеш ти, сину».

Присутніх на заході вразила військово-патріотична композиція «Струни серця» у виконанні студентів спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народна хореографія» (режисер – Людмила Фастовець, хореографія Заслуженого працівника культури України  Григорія Островного, солісти – Інна Мороз та Лариса Труш).

Участь у заходах з нагоди Дня Захисника України та Дня українського козацтва – це вияв пошани до захисників нашої Батьківщини,  крок до зміцнення патріотичного духу в суспільстві заради миру і добробуту в нашій рідній Україні.

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь