«Голодомор – нестихаючий біль України»

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Цьогоріч – це 27 листопада. 

24 листопада 2021 року  в читальній залі бібліотеки Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського  відбулася відеопрезентація «Голодомор – нестихаючий біль України»,  присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів. На заході були присутні студенти ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  денної та заочної форм навчання.

Кожна людина повинна осмислювати своє минуле, не мовчати, а  говорити про нього. Слова про Голодомор, безумовно, важкі, і важка їхня дорога до серця кожної людини. А ще важчою є дорога до усвідомлення відповідальності, яку нація бере за свою долю, за помилки минулого життя, за життя нинішнє і за життя майбутнє.

Український інститут національної пам’яті закликає всіх 27 листопада, о 16:00, традиційно запалити свічки у вікнах осель та на пам’ятних місцях у ваших містах і селах і таким чином вшанувати мільйони вбитих голодом українців.

Голодомор – нестихаючий біль України. Ми не повинні забувати тяжких її сторінок.

О.ТЕРЕЩЕНКО

You may also like...

Залишити відповідь