Зустріч з викладачами Інституту культури і мистецтв

12 травня 2016 року  в Гадяцькому училищі культури імені І.П.Котляревського відбулася зустріч студентів випускних курсів  з викладачами  Луганського національного університету імені Т.Г. Шевченка (Інститут культури і мистецтв, м.Полтава).

Директор Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, доктор педагогічних наук, професор Інна Олегівна Сташевська ознайомила  студентів з правилами вступу до навчального закладу за такими спеціальностями: «Образотворче мистецтво, декоративно – прикладне мистецтво, реставрація», «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Культурологія».

Наголосила, що навчання  в Інституті є цікавим і змістовним. Якість музичної освіти  у вузі постійно підтверджується перемогами студентів на всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсах у різних країнах: Португалії, Фінляндії, Австрії, Німеччині, Словаччині, Чехії, Словенії, Сербії, Боснії і Герцоговинії. По закінченні зустрічі студенти, які зацікавилися інформацією, індивідуально задавали питання та одержували на них змістовні відповіді.

Читайте також

Залишити відповідь