І пролунав у коледжі останній вже дзвінок…

Вже традиційно кожного року,  на початку червня, у Гадяцькому коледжу культури проходить довгоочікуване, і в той же час сумне, для випускників свято останнього дзвоника, яке  в цьому році підготували студенти ІІІ курсу  на чолі з викладачем Л.Є Фастовець. Оберемки квітів, щирі слова для викладачів та випускників коледжу лунали протягом всього свята. В залі панувала тепла , дружня, сімейна атмосфера, атмосфера радості і суму.

Директор коледжу А.М. Насменчук  щирими словами привітав випускників та нагородив їх  грамотами за успіхи у навчанні, за активну участь у культурно-мистецькому та спортивно-масовому житті коледжу. Свято було наповнене  красивими хореографічними композиціями, креативними, енергійними, феєричними виступами IV курсів, які востаннє показали свої таланти і передали естафету молодшим курсам.

Пролунав останній дзвінок. І всі випускники зрозуміли, що відсьогодні вони стоять на порозі дорослого життя. І скільки пролетить років до їх зустрічі, на жаль, вони не знають, але так хотілось побажати їм не загубити один одного в шаленому вирії життя.

Наш коледж не говорить їм прощавай. Він говорить – до нових зустрічей.

Кулик Ксенія, студентка ІІІ курсу спеціалізації  «Видовищно-театралізовані заходи»

Читайте також

Залишити відповідь