Європейська музика у Гадячі

_UCH6290 _UCH6301 _UCH6302 _UCH6312 _UCH6329 _UCH6361

Дню Європи в Україні  було присвячено чудовий концерт студентів та викладачів Полтавського Музичного училища ім. М.В. Лисенка, який пройшов у Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського 18 травня 2016 року.

Студенти класу флейти, кларнету, саксофону за допомогою свого молодого, талановитого викладача Єлізара Пащенка та  концертмейстера – лауреата міжнародних конкурсів Вікторії Сидорової представили слухачам концертну програму, що складалася з різних за стилем, настроєм творів європейських композиторів різних епох – Й. Штрауса, А. Пьяццоли, В.А. Моцарта, Й. Брамса,  Е. Віла -Лобоса…

Перед студентами училища культури виступали студенти-музиканти як першого курсу, так і випускники музичного училища. Це були і сольні виступи, і дуети, квартети. І що головне – у концерті звучала справжня, велика  європейська, світова музика у професійному виконанні.  Для студентів обох мистецьких навчальних закладів цей концерт став значною мистецькою подією.

А ініціатором цього чудового  мистецького заходу був директор Полтавського Музичного училища ім. М.В. Лисенка, заслужений працівник культури України Микола Демченко.

А Насменчук

 

 

You may also like...

Залишити відповідь