Підвищення кваліфікації завідуючих сільськими бібліотеками ОТГ

Головним інформаційним центром для місцевих громад є сільські бібліотеки, які пропонують поряд з традиційними інноваційні бібліотечні послуги з поширення різноманітних знань. На сьогодні вони трансформуються в центри духовного спілкування й обміну думками, місця спілкування через скайп-мережу з рідними чи друзями, джерелом новин рідного краю, країни, світу тощо. Тому саме  тему «Трансформація діяльності бібліотеки: від визначення стратегії до її реалізації» було обрано для курсів підвищення кваліфікації завідуючих сільськими бібліотеками об’єднаних територіальних громад, які проходили в онлайн-режимі.

Завдяки добре організованій роботі завідуючої відділенням курсів підвищення кваліфікації Шестопал Р.Д. та високому професіоналізму викладачів коледжу, їх умінню працювати дистанційно в умовах карантину, заняття різних видів та форм успішно були проведені завдяки використанню інноваційних технологій: додатку – месенджера Viber та додатку Google –  meet.google.com. Слухачі мали можливість віртуально побувати на екскурсії в бібліотеці коледжу, практично виконати завдання із систематизації документів за УДК, познайомитися з новинками сучасної української та зарубіжної літератури й переглянути презентації до тем тощо.

Хочу зазначити, що слухачі курсів підвищення кваліфікації мали вільний доступ до комп’ютерів. За час навчання вони освоїли можливості використання різних додатків для навчання, для проведення бібліотечних відеозаходів у подальшій практичній діяльності та підвищили свій професійний рівень.

Н.Г.Коблиця, голова циклової комісії викладачів бібліотечних дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь