Інтелектуальні конкурси

(Декада циклової комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін)

          Вже традиційними стали інтелектуальні конкурси серед студентів молодших курсів, що проводяться викладачами соціально-економічних та природничих дисциплін під час декади циклової комісії. Інтелектуальний рух на Гадяччині вже має свої традиції та коріння. Ми вирішили також долучитися до цього цікавого способу  сприяння  розвитку студента. Подібні конкурси, на нашу думку, дозволяють  повторити набуті знання з дисциплін математично-природничого циклу в нестандартній формі; перевірити загальний рівень ерудиції; допомагають розвивати навички роботи в команді, зокрема повагу до суперника; розвивати логічне мислення та кмітливість; формувати інтерес до цих дисциплін тощо. Слід сказати, що студенти охоче та з неабияким завзяттям беруть участь у подібних заходах, це дає можливість викладачеві іноді подивитися на студента іншими очима та розкрити його непізнані раніше  грані.

          А чи знаєте ви, що нещодавно у місті Тарту відбувся перший чемпіонат світу з нового виду спорту — на кінець фінальної хвилини в переможця зводило судомою не тільки руки, а й усе тіло. Авторство світового рекорду — 508 разів на хвилину — належить відомому естонському комп’ютерному дизайнеру Ардо Мяртіну. Спеціальний приз отримала найменша учасниця — трирічна дівчинка, яка показала результат 236 разів на хвилину. За допомогою якого пристрою змагалися учасники нового виду спорту (відповідь знаходилася у «чорній скринці»)? – ось таке було одне із запитань, на яке намагалися дати відповідь учасники інтелектуального конкурсу «Ерудит», проведеного викладачем Могильник  Ж.В. серед студентів ІІ курсів. Перемогу отримала команда «Яблуко Ньютона» студентів ІІ курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво».  

Також відбулися ще одні інтелектуальні змагання  вже серед студентів І курсу, проведені викладачами Харлан Н.П. та Павленко Г.В. Гра «Найрозумніший» отримала своїх переможців. Ними стала команда І курсу спеціалізації «Народна хореографія»  – «Мінус три», але слід сказати, що інші команди: І курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  «18+», І курсу спеціалізації «Організація діяльності вокального колективу» «Плюс-мінус» та І курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»   «Піфагорійці» достойно та з честю змагалися за звання переможців.

Могильник Ж.В.

You may also like...

Залишити відповідь