Історія одного Героя

         В актовій  залі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулась  зустріч з ветераном Збройних Сил, капітаном ІІІ рангу, учасником антитерористичної операції на Сході України  Пироговим Костянтином Олексійовичем з нагоди Дня захисника України.

Захід відкрили студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» літературною композицією та  запросили до слова шановного гостя.

Будучи  офіцером  запасу Збройних Сил, вірним військовій присязі Костянтин Олексійович, як і багато його побратимів, добровольцем був   направлений у зону АТО.

Присутні в залі – студенти, викладачі коледжу в абсолютній тиші слухали розповідь  військового офіцера про нелегкі  бойові будні  своїх побратимів у зоні АТО.

Костянтин Олексійович звернувся до молоді з проханням продовжувати  започаткований у коледжі волонтерський рух, активно залучатися до проведення благодійних акцій, бути справжніми патріотами своєї країни, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати  ворога та жити в мирній, незалежній Україні.

UCH_0488

  Коростіль О.А. – зав. денним відділенням

You may also like...

Залишити відповідь