Студентські витівки

Студентські роки – це не лише навчання, книги та сесії, а ще й святкування, вечірки та нові знайомства. Українські студенти вкотре довели, що саме вони є тими, хто рухає світом, і великою силою майбутнього! Студенти, разом з усім народом України,  демонструють сьогодні патріотизм та толерантність, а також на всіх фронтах  захищають нашу країну!

Щороку 17 листопада у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П. Котляревсткого ми відзначаємо Міжнародний день студента.  Цей рік для наших студентів та викладачів доволі непростий, адже в країні йде повномасштабна війна, яка змусила кожного переосмислити своє життя та навчитись жити в умовах сьогодення. З урахуванням обмежень, встановлених у зв’язку  із введенням в Україні воєнного стану, цього дня відбувся естрадний огляд «Студентські витівки”. З вітальним словом до студентів звернувся директор коледжу Анатолій Насменчук. Він побажав присутнім, щоб роки навчання стали незабутніми, принесли знання, справжню дружбу, позитивні враження, а головне – мир!

Сьогоднішній захід підготували студенти IV курсу спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” під керівництвом викладачки Ярослави Роменської. У ньому взяли участь студенти різних курсів усіх спеціалізацій.  Незвичайна і дружня атмосфера панувала весь вечір.

Тож нехай цей день об’єднає всю сучасну молодь, яка навчається, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній незалежній прогресивній Україні!

Олександра СМОЛОВИК-ХАРАДЗЕ, студентка ІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь