«Козацькі забави 2020»

                                            

    13 жовтня 2020 року з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського вже  традиційно відбувся квест «Козацькі забави». У квесті взяли участь три команди, кожна з яких мала свій колір: синій, жовтий і малиновий. Парубки змагалися за право отримати булаву – символ козацької влади. За допомогою підказок учасники відгадували локації, де на них чекали цікаві та веселі завдання, які  вони виконували з великим задоволенням і справжнім козацьким завзяттям. Всі учасники отримали пам’ятні сувеніри, а перемогу здобула команда «малинових».

  Захід підготували студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» на чолі з викладачем культурологічних дисциплін О.О.Житченко.

   Користуючись нагодою, вітаємо всіх чоловіків з Днем  захисника України та Днем українського козацтва. Ви – наша сила, ви – наша гордість, ви – наша опора. Бажаємо вам міцного здоров’я, любові, миру і злагоди,  а нашому козацькому роду хай повік не буде переводу!

О.О. Житченко

You may also like...

Залишити відповідь