Крок за кроком до нового

8 жовтня викладачами та студентами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» була організована виставка «Крок за кроком до нового» приурочена Дню художника.

На виставці були представлені роботи студентів виконані на заняттях з дисциплін «Основи живопису» та «Ліплення».

Відвідувачі виставки мали змогу помилуватися роботами в живописних техніках холодного батику та вітраж, які виконали студенти ІІІ курсу.

Техніка холодний батик – це розпис по тканині спеціальними фарбами та резервуючою речовиною. Квіткові та сюжетні композиції на тканині мають насичений, і в той же час м’який колір, тонові переходи, що надають роботам ніжності.

Сюжетно-тематичні композиції виконані в техніці вітраж вражають своєю колористикою, декоративністю, змістовністю та майстерністю виконання. Ці роботи студенти виконували на заняттях з дисципліни «Основи живопису» під керівництвом викладача Мелхіседекової С.І.

Цікавими і в той же час оригінальними були роботи студентів ІІ та ІІІ курсів виконані із солоного тіста. Даний матеріал має великі технологічні можливості, що й продемонстровано в представлених на виставці роботах. Квіткові композиції, сюжетно-тематичні композиції Різдвяної тематики та за творами Миколи Гоголя вражали відвідувачів своєю пластичністю,  об’ємністю, фактурністю, майстерністю виконання. Нестандартним на думку відвідувачів є поєднання елементів виготовлених із солоного тіста з поєднанням живописного фону композиції, які гармонійно поєднані та доповнюють один одного.

Анімалістичні скульптури малої форми та постаті людей «Господаря» і «Господині», виконані із глини вразили відвідувачів своєю деталізацією та образами.

Технологію роботи із солоним тістом та глиною студенти опанували на заняттях з дисципліни «Ліплення» під керівництвом викладача Клименченко М.Ю.

Оформив виставкові роботи О. Л. Бондаренко разом із студентами ІV курсу.

С. І. Мелхіседекова, викладач спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу