Крок за кроком до нового

8 жовтня викладачами та студентами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» була організована виставка «Крок за кроком до нового» приурочена Дню художника.

На виставці були представлені роботи студентів виконані на заняттях з дисциплін «Основи живопису» та «Ліплення».

Відвідувачі виставки мали змогу помилуватися роботами в живописних техніках холодного батику та вітраж, які виконали студенти ІІІ курсу.

Техніка холодний батик – це розпис по тканині спеціальними фарбами та резервуючою речовиною. Квіткові та сюжетні композиції на тканині мають насичений, і в той же час м’який колір, тонові переходи, що надають роботам ніжності.

Сюжетно-тематичні композиції виконані в техніці вітраж вражають своєю колористикою, декоративністю, змістовністю та майстерністю виконання. Ці роботи студенти виконували на заняттях з дисципліни «Основи живопису» під керівництвом викладача Мелхіседекової С.І.

Цікавими і в той же час оригінальними були роботи студентів ІІ та ІІІ курсів виконані із солоного тіста. Даний матеріал має великі технологічні можливості, що й продемонстровано в представлених на виставці роботах. Квіткові композиції, сюжетно-тематичні композиції Різдвяної тематики та за творами Миколи Гоголя вражали відвідувачів своєю пластичністю,  об’ємністю, фактурністю, майстерністю виконання. Нестандартним на думку відвідувачів є поєднання елементів виготовлених із солоного тіста з поєднанням живописного фону композиції, які гармонійно поєднані та доповнюють один одного.

Анімалістичні скульптури малої форми та постаті людей «Господаря» і «Господині», виконані із глини вразили відвідувачів своєю деталізацією та образами.

Технологію роботи із солоним тістом та глиною студенти опанували на заняттях з дисципліни «Ліплення» під керівництвом викладача Клименченко М.Ю.

Оформив виставкові роботи О. Л. Бондаренко разом із студентами ІV курсу.

С. І. Мелхіседекова, викладач спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

You may also like...

Залишити відповідь