“Крокуємо до знань з Україною в серці”

День знань – одне з головних свят навчального року, урочисте, хвилююче і відповідальне. Урочисту лінійку,  присвячену 30-річчю незалежності України в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відкрив директор коледжу заслужений працівник культури України Анатолій Миколайович Насменчук. Щиро та сердечно привітав всіх студентів та викладачів зі святом.
Сьогодні наша родина котляревців  радо зустріла студентів першого року навчання.  Наказ про зарахування на навчання зачитала заступник директора з навчально-методичної роботи Людмила Михайлівна Харковина.
Наш колектив гостинно і з радістю прийняв першокурсників у свою дружню й згуртовану родину.
Кращі студенти коледжу отримали імені премії.

Іменна премія імені І.П.Котляревського за найвищий рейтинг успішності,активну участь в культурно-мистецьких конкурсах та громадському житті коледжу була вручена студентці ІV курсу спеціалізації “Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація”  Тренбач Каріні.
Імена премія імені заслуженого працівника культури України Івана Харитоновича Тендітника за високий рейтинг успішності з фахових дисциплін, за активну участь у культурно-мистецькій діяльності з популяризації пісенного мистецтва в місті, районі, області була вручена студентці ІV курсу “Народне пісенне мистецтво” Яковенко Світлані.
Імена премія імені заслуженого майстра народної творчості України Григорія Олексійовича Кисіля за високий рейтинг успішності, за активну участь у виставковій діяльності з популяризації декоративно-прикладного мистецтва в коледжі, районі, області була вручена студентці ІІ курсу “Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація” Лободі Лілії.
За високий рейтинг успішності з фахових дисциплін, виявлення знань, професійних навичок,організаторських здібностей, активну участь в концертній діяльності та громадському житті коледжу були премійовані студенти ІV курсу Литвиненко Владислав  (спеціалізація “Видовищно-театралізовані заходи” ) та Івкіна Діана   (спеціалізація “Народна хореографія”).
Дорогі викладачі та студенти! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Знань! Бажаємо творчої наснаги, щастя, добробуту, творчого самовдосконалення, утвердження себе як особистості, а студентам ще й успіхів у навчанні.

You may also like...

Залишити відповідь