Курси підвищення кваліфікації викладачів хореографічних дисциплін

          Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського з 28.09. по 09.10. 2020 року радо зустрів групу викладачів хореографічних дисциплін на відділенні підвищення кваліфікації. Курсанти прибули з різних куточків Полтавської області : м. Лохвиця, м. Гадяч, м. Лубни, м. Кременчук, м. Хорол, смт. Чутове, с. Сенча.

          Слухачі мали можливість відвідати заняття з фахових дисциплін, а саме: «Український танець» (Ляшенко Є.П.), «Народно -сценічний танець» (Островний Г.О.), «Класичний танець» (Косенко В.В., Магазій Л.М.), «Сучасна хореографія» (Островна О.Г.),  «Композиція та постановка танцю», «Віртуозна техніка» (Гузій М.Є.). Приємно вразив рівень підготовки студентів,  їх творчий підхід до створення комбінацій біля станка та на середині залу, постановка танців різних народів світу. Звичайно ж це заслуга їх викладачів, професіоналів та фанатів своєї справи.  Викладачі не лише демонстрували свою роботу зі студентами, а й ділилися досвідом та методичними матеріалами. Також курсантів запросили приєднатися до практичного відпрацювання, щоб потім передати свій досвід вихованцям аматорських хореографічних колективів.

Відвідали практичне заняття народного ансамблю народного танцю «Джерело».           Курсанти побачили тісну взаємодію керівника і учасників колективу, поринули в їх творчу атмосферу, спостерігали за скурпульозним  відпрацюванням деталей майбутньої хореографічної композиції.

          Відвідали заняття студії естетичного виховання,  яка діє на базі коледжу. Викладачі  Берус Н.Г., Слюсаренко А.Г.,  ознайомили з методикою викладання хореографічних дисциплін та надали можливість попрацювати на практичних заняттях з дітьми різних вікових груп. Переглянули програму хореографічного колективу «Модерн», (керівник Берус Н.Г). Курсанти удосконалили і збагатили свої знання та вміння у сфері мистецької роботи в різних вікових групах.

          Хочемо висловити подяку за підготовку і організацію курсів підвищення кваліфікації  заслуженому працівнику культури України, директору коледжу Насменчуку А.М., завідувачу заочного відділення та відділення підвищення кваліфікації Шестопал Р.Д.,  цикловій комісії викладачів хореографічних дисциплін на чолі з заслуженим працівником культури України   Гузієм М.Є. Спостерігаючи за високим рівнем роботи викладачів коледжу не можливо було втриматися від участі в практичних заняттях, тренінгах, майстер-класах.

          З впевненістю можемо сказати, що ми збагатили свій досвід і отримали великий багаж знань з практичного навчання і методичного забезпечення, фото та відео матеріали.

          Час іде і нам потрібно кожного дня працювати над удосконаленням свого рівня і постійно відповідати вимогам сучасності.

Кірпічова Таміла, Сердюк Каріна.

You may also like...

Залишити відповідь