«STUDENT RAVE»

Молодість! Яка вона багата.

На почуття, політ і відкриття.

Вона легка, відважна і крилата

І перед нею ще усе життя!

Студентські роки – найважливіші в житті кожної людини. Саме зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, культурі і мистецтві. Драйв, краса, сила, креативність – саме ці поняття нероздільно пов’язані  зі студентами нашого коледжу. 14 листопада всі студенти взяли активну участь  у     найочікуванішій   події року  «STUDENT RAVE»,  яку підготували  і провели  студенти ІІІ – IV  курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» на чолі з викладачем Л.Є Фастовець.

Вже традиційно склалося, що в цей день відбувається посвята студентів першого року навчання у котляревці. Цього року студенти першого року навчання продемонстрували свої вміння і таланти, переконали всіх присутніх, що вони справжні месники культури, які будуть гідно нести звання студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв.

Протягом всього заходу панувала яскрава атмосфера молодіжного драйву, студентські жарти, пісні, танці, море позитиву, креативу і студентського запалу. Жоден студент не залишився байдужим, всі активно брали участь у святкуванні. Після завершення свята, студенти мали змогу відірватися на повну на феєричній святковій дискотеці. Тож всі викладачі і студенти вітають першокурсників зі святом і бажають творчості, натхнення, звершень і гарних оцінок  та незабутніх вражень від студентського життя

Гацько Владилена, студентка коледжу

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу