«STUDENT RAVE»

Молодість! Яка вона багата.

На почуття, політ і відкриття.

Вона легка, відважна і крилата

І перед нею ще усе життя!

Студентські роки – найважливіші в житті кожної людини. Саме зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, культурі і мистецтві. Драйв, краса, сила, креативність – саме ці поняття нероздільно пов’язані  зі студентами нашого коледжу. 14 листопада всі студенти взяли активну участь  у     найочікуванішій   події року  «STUDENT RAVE»,  яку підготували  і провели  студенти ІІІ – IV  курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» на чолі з викладачем Л.Є Фастовець.

Вже традиційно склалося, що в цей день відбувається посвята студентів першого року навчання у котляревці. Цього року студенти першого року навчання продемонстрували свої вміння і таланти, переконали всіх присутніх, що вони справжні месники культури, які будуть гідно нести звання студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв.

Протягом всього заходу панувала яскрава атмосфера молодіжного драйву, студентські жарти, пісні, танці, море позитиву, креативу і студентського запалу. Жоден студент не залишився байдужим, всі активно брали участь у святкуванні. Після завершення свята, студенти мали змогу відірватися на повну на феєричній святковій дискотеці. Тож всі викладачі і студенти вітають першокурсників зі святом і бажають творчості, натхнення, звершень і гарних оцінок  та незабутніх вражень від студентського життя

Гацько Владилена, студентка коледжу

You may also like...

Залишити відповідь