«Лесиними стежками»

UCH_9400 UCH_9415 UCH_9418 UCH_943022 жовтня студенти І-ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського взяли активну участь у відкритті туристичного маршруту  «Лесиними стежками» в рамках літературно – краєзнавчої програми  «Земляки».

«Край лагідної краси», саме так Леся Українка називала  рідний Гадяч.  Близько тридцяти творів Леся написала саме в Гадячі. ЇЇ лірика багатогранна: в ній мало інтимного, багато героїчного. Та про що б не була її лірика, «нашіптана» Зеленим Гаєм, вона звучала з вуст студентів в цей день по- особливому.

У Лесинім гаю студенти спеціалізації відтворили події з літературних творів Лесі Українки. У вигляді «живих картинок» учасники  маршруту побачили  «Літературне побратимство Лесі Українки», в яких ожили однодумці поетеси Микола Лисенко, Ольга Кобилянська, Олена Пчілка, яких вона високо цінувала.

На стежці до Лесиної криниці екскурсантів зустріли герої з драматичної біблійної поеми «На руїні». За історією кохання Лесі Українки та Сергія Мержинського вони познайомилися біля криниці Лесі. А на пагорбі, між дерев, в тихому осінньому лісі чекали гостей невмирущі Мавка і Лукаш з драми – феєрії «Лісова пісня».

Л.Є.Фастовець, голова ЦК викладачів режисерських дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь