Люди в масках не дадуть нудьгувати

Напередодні Дня аніматора, випускниця спеціалізації «Видовищно- театралізовані заходи»  Ольга Ісак,   кореспондент  газети «Рідне місто Гадяч» поспілкувалася із викладачами та студентами спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького коледжу культури і мистецтв і дізналися про їхні аніматорські «штучки»,  взяла інтерв’ю у студентів ІІІ курсу  спеціалізації «Видовищно- театралізовані заходи».

         Анастасія Іванченко, студентка: «Три роки я займаюся аніматорством – дарую радість діткам. Аніматором працювати не важко: якщо ти любиш свою професію, то й по життю буде завжди легко. Від кожного заходу отримую нереальні емоції, які роблять мене щасливою. Мою любов до дітей просто не передати словами, бо це напевно сенс життя – робити дітей щасливими. На майбутнє я хочу рухатися в цьому напрямку».

         Владилена Гацько, студентка: «Наша професія це не просто любов до сцени, а й любов до глядача. А коли глядачі – маленькі сонечка, то хочеться дарувати їм якомога більше уваги і позитиву. Аніматор, це не просто людина, яка розважає. Щоб бути аніматором, треба вміти знайти підхід до кожного – маленького чи дорослого, щоб надовго запам’ятатися їм і принести яскраві емоції. Перш за все треба бути щирим і справжнім, бо діти завжди відчувають брехню. Аніматор – це любов, нестримний потік позитивних емоцій і світлий вогник щирості в серці».

         Анастасія Оливенко, студентка: «Під час мого навчання у коледжі ми, із моїми однокурсниками, брали участь у різних масових заходах. Робота аніматора, на мою думку – важка й відповідальна: написати сценарій, підібрати костюми та музичний супровід враховуючи вік, захоплення та побажання дітей, замовників. Та якщо тобі це приносить задоволення та натхнення, то цю роботу можна назвати легкою й цікавою».

         Катерина Московець, студентка:  «Обираючи майбутню професію зрозуміла, що робота у сфері культури, це не тільки концерти, тематичні виховні години для студентів, а ще й аніматорські виступи. Працюючи з дітьми, ти ніби сам віриш у те, що відбувається навколо тебе. Тут можна «приміряти» на себе будь яку роль: Клоун, Фіксик, Міньйон, веселий автомобіль Маквін та ін. Повірити у те, що ти робиш – це і є головним у роботі аніматора. Зацікавивши дітей, відразу знаходиш з ними спільну мову і разом із ними поринаєш у дивосвіт казок».

         Надія Клепач, студентка:  «Робота аніматора – це насамперед задоволення для мене. Тому що кожного разу дуже цікаво мати справу з різними дітьми та бачити захват та посмішки на їх обличчях. Аніматор повинен бути терплячий та відповідальний. Робота розвиває нашу комунікабельність, ми вчимося правильно та чітко говорити, удосконалюємося в рухах. Важливо, звісно, і втілення в життя свого творчого потенціалу. У цій роботі фантазії немає меж. А ще, це вміння працювати в команді. Це взагалі дуже класно, коли працюєш із тими, хто так само, як і ти, любить свою роботу і щиро намагається внести щось від себе. Аніматор зможе зробити ваше свято незабутнім».

         Оксана Непочтова, студентка: «Аніматор – професія, що добровільно несе радість життя людям. Аніматори присвячують свій вільний час для інших, організовують ігри, вечірки, гуртки. За три роки навчання у коледжі, я відпрацювала правило: «До дітей із поганим настроєм не йти!» Діти, як ніхто інший, відчувають ваш настрій, хоч він закритий «маскою». Поганий настрій залишається за дверима зали, де проходять анімаційні вистави. Бажання працювати, вчитися, позитив, радість, фантазія і творчість – це всі складові аніматорства».

В рамках цього тижня  студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського   спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  на чолі з Лимарь А.С. проведуть ряд заходів та традиційну акцію «Осінній кошик розваг»  для дітей дитячих садочків та дітей реабілітаційного центру.  Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країни доброти, сміху, радості, безмежного і безтурботного щастя.

 Ольга ІСАК

 

Читайте також

Залишити відповідь