Ми не зганьбили славу наших предків

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається  щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).  В цей день вшановують тих громадян, які  стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

          В бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Ми не зганьбили славу наших предків», на якій були присутні студенти заочного відділення спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

          Присутні на заході висловлювали власну думку про поняття «гідність» і «свобода», а саме про те, що гідність кожної людини проявляється в патріотизмі. Адже, людина є гідною лише тоді, коли любить свою Батьківщину, не цурається своєї мови, культури та історії. 

          Гідність і свобода – це майже одне й те саме. Одне не може без іншого. Якщо б ми тоді втратили гідність, за деякий час втратили б і свободу. Ми повинні завжди пам’ятати і шанувати пам’ять Героїв у цей день. Гідність – це щось невидиме, але таке важливе для кожної людини.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь