«Людина нібито не літає… А крила має!»

Своєрідними крилами, які тримають людину на цій землі є щирість, вірність, чесність, довіра, щедрість, працьовитість. Саме такими рисами нагородила  доля  талановитого актора театру і кіно, художнього керівника столичного Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, народного артиста, героя України Богдана Ступку.

          2 вересня в бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся відеоперегляд, присвячений 80-річчю від дня народження українського актора Богдана Ступки, який в Україні відзначали 27 серпня 2021 року.

          Геніальність актора, артиста, вчителя, батька та просто людини не виміряти  навіть  сьогодні, коли його вже немає серед живих. Зігравши велику кількість великих ролей у кіно, він запам’ятався як справжній українець, патріот, той хто любить свою країну. Та й більша частина головних ролей Ступки була пов’язана з Україною – тою, яка колись страждала та витримала багато випробувань. Можливо, лише він і міг розкрити образ українців, боротьби, свободи та волі.

          Богдана Ступку вважають  не лише геніальним артистом світового масштабу, але й моральним лідером української нації. В історичному виборі між силами добра і зла, який особливо гостро виявився на рубежі століть і тисячоліть, саме Ступка був і є для всієї України живим уособленням добра.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь