Лист у безсмертя

29 січня ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу й незалежність нашої держави. 300 хлопчаків, майже дітей, пішли в безсмертя прямо зі студентської аудиторії.

Правильно кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Павло Загребельний говорив:  «На порожньому місці роду не заснуєш   . Сам тому ми повинні знати свою історію і ту, що пролита кров’ю та сльозами.

В бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася історична година «Лист у безсмертя»,  на якій були присутні студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Вони переглянули фільм «Герої Крут. Україна. Забута історія»  та згадали історію нашого народу, ті сторінки, які не перестають кровоточити, як рани тих трьохсот юнаків, які в січні 1918 року піднялися на захист незалежної  Української держави, протиставивши до зубів озброєним військам свої гарячі серця, як рани наших українських солдат, які сьогодні змушені боронити волю  рідної держави.

102 роки відділяють нас від подій 29 січня 1918 року. Та вони живуть в душі українського народу, ятрять його серце, надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги на честь Батьківщини. Приходитимуть нові покоління і вони пам’ятатимуть, що герої Крут віддали все, що мали, – молодість, надії й саме життя за волю України. Крути ввійшли в історію України як  символ національної честі.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь