Маю право!

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

З 25 листопада до 10 грудня 2019 року в закладах освіти проводиться акція «16 днів проти насильства». В рамках цієї акції в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Маю право». На заході були присутні студенти ІІ- ІV  курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».  Вони переглянули відеофільм «Станція призначення – життя» та відеоролики  із протидії дитячому жебракуванню та торгівлі людьми.  Під час обговорення відеофільму студенти поділилися досвідом своїх близьких по працевлаштуванню за кордоном і висловили думку про своє майбутнє в Україні  – в квітучій і сильній країні, де кожен з нас усвідомлює свою належність до нації і гордиться цим, а не цурається, де кожен знає свої права,  які ми отримуємо від народження і що  їх не потрібно купувати чи заробляти.

Людина, яка знає свої права і поважає права інших людей, впевнено йде по життю. Але одного знання своїх прав далеко не досить. Важливо вміти користуватися ними на практиці, щоб будь-який громадянин України міг з впевненістю  заявити: “Маю право!”

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь