«Театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра» (Микола Гоголь)

DSC_0468

Одним із завдань державної освітньої політики є всебічний розвиток особистості, її талантів, саме тому  щорічно, за підтримки директора училища А.М. Насменчука, голови комісії Фастовець Л.Є., організовуються  творчі поїздки, екскурсії до театрів міста Полтави  з метою поглиблення знань та вмінь студентів як майбутніх фахівців, удосконалення їх практичної підготовки. Такі зустрічі сприяють формуванню вмінь і навичок майбутніх фахівців, розширюють їх творчі можливості і разом з тим складають яскраві сторінки незабутніх студентських років.

13 лютого студенти та викладачі  спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи»   мали змогу насолодитися театральним мистецтвом Полтавського академічного  обласного українського  музично-драматичного  театру  імені М. В. Гоголя. Відбулася зустріч з  режисером – постановником     музично-драматичного театру, випускником  нашого училища – Владиславом  Шевченком, який розповів про історію театру та провів  екскурсію.

Студенти та викладачі мали змогу переглянути дві вистави: новорічний мюзикл  «Новорічні пригоди Віті і Маші» – феєричну казку, в якій добро перемагає зло та «Мить Життя» (прем̕єра) за п’єсою американського драматурга Торнтона Уайлдера «Наше містечко”.

«Мить… Життя…» — це спроба гоголівців дати свою відповідь на одвічні питання: «Хто ми є?», «Для чого і навіщо ми живемо?»

Цього дня студенти  завітали  і до педагогічного університету  імені В.Г.Короленка, де відбулася зустріч з доктором педагогічних наук, професором, деканом  факультету технології та дизайну, завідуючою кафедрою теорії та методики технологічної освіти – Валентиною Петрівною Титаренко, яка познайомила студентів з історією університету та умовами вступу до  навчального закладу.


Л.Є.Фастовець, голова комісії викладачів режисерських дисциплін

 

You may also like...

Залишити відповідь