Малі Олімпійські ігри

12 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбулися Малі Олімпійські ігри, які проходили на стадіоні міста.

Зі святом усіх присутніх привітав директор коледжу Анатолій Насменчук.

Студенти всіх курсів об’єдналися в команди, аби помірятися силами в різних спортивних конкурсах. Учасники продемонстрували справжній олімпійський дух: прагнення до перемоги, підтримку одне одного та щирі емоції.

Цей день був дійсно особливим, адже на святі були присутні люди, чия праця, сила волі й відданість спорту є прикладом для кожного: майстер спорту України з пауерліфтингу, чемпіон та рекордсмен Полтавської і Харківської областей з пауерліфтингу та призер змагань зі стронгмену – Сергій Субота, а також депутат Полтавської обласної ради – Олексій Матюшенко.

Сьогоднішній захід став справжнім святом єдності, здорового духу та командного змагання.

Малі Олімпійські ігри ще раз довели, що спорт — це найкращий спосіб єднати людей, виховувати силу духу та любов до здорового способу життя.

Поліна ГОРОБЕЦЬ, студентка 4 курсу освітньо-професійної програми «Видовищно-театралізовані заходи»

Читайте також

Залишити відповідь