«Мамо, рідна і єдина»

Кожну другу неділю травня в Україні і ще в 85 країнах світу відзначають День матері. Свято не стало державним, але все більше і більше людей визнають необхідність в особливому дні, який став би торжеством тих жінок, які подарували життя, виховали і кожен день підтримують і люблять нас. Адже поки мама жива – ти все ще дитина, у всякому разі для неї.

11 травня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Мамо, рідна і єдина», присвячена Дню матері. На заході були присутні студенти ІІ-ІІІ курсів спеціалізацій: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво». Студенти з глибоким почуттям ніжності і любові пропустили через свої душі всі слова про тепло материнського серця, про ніжні руки і лагідний материнський погляд, про безмежну материнську любов.

Минають роки, доля розкидає нас по світах, але незалежно від того, робимо ми великі справи чи малі, даємо собі раду в житті самі чи надіємося на інших, здобуваємо перемоги чи переживаємо гіркі поразки, на життєвих стежках нас супроводжують турботливі погляди наших матерів, вірна материнська любов.

О.Терещенко

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу