«Мамо, рідна і єдина»

Кожну другу неділю травня в Україні і ще в 85 країнах світу відзначають День матері. Свято не стало державним, але все більше і більше людей визнають необхідність в особливому дні, який став би торжеством тих жінок, які подарували життя, виховали і кожен день підтримують і люблять нас. Адже поки мама жива – ти все ще дитина, у всякому разі для неї.

11 травня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Мамо, рідна і єдина», присвячена Дню матері. На заході були присутні студенти ІІ-ІІІ курсів спеціалізацій: «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво». Студенти з глибоким почуттям ніжності і любові пропустили через свої душі всі слова про тепло материнського серця, про ніжні руки і лагідний материнський погляд, про безмежну материнську любов.

Минають роки, доля розкидає нас по світах, але незалежно від того, робимо ми великі справи чи малі, даємо собі раду в житті самі чи надіємося на інших, здобуваємо перемоги чи переживаємо гіркі поразки, на життєвих стежках нас супроводжують турботливі погляди наших матерів, вірна материнська любов.

О.Терещенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.