Методичне об’єднання керівників театральних колективів та організаторів дозвіллєвої діяльності Полтавської області.

Театр – це життя, і треба вчитися грати свою роль.

Вільям Шекспір

15-16 листопада на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбулося методичне об’єднання керівників театральних колективів та організаторів дозвіллєвої діяльності в якому взяли участь 25 керівників Полтавської області.

Відкрили семінар директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського А.М.Насменчук, який ознайомив гостей з  новою  моделлю спеціаліста в галузі освіти і культури та завідувач відділу організаційно-масової роботи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Ю.С. Зірка, яка ознайомила з програмою семінару та напрямами роботи.

С.П.Боцула провела цікаву екскурсію коледжем. Ознайомила учасників семінару зі спеціальностями: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Хореографія»  та «Менеджмент соціокультурної діяльності»,  які презентували голови циклових комісій. В бібліотеці коледжу учасники семінару мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою «Театр і книга – вічний діалог» та переглянути презентацію «Масові заходи бібліотеки коледжу», яку підготувала завідуюча бібліотеки  О.І.Терещенко.

Великим сюрпризом для учасників семінару був концерт оркестру Головного управління національної поліції України,  керівник  – заслужений діяч мистецтв України, випускник нашого коледжу В.М.Губаренко, які продемонстрували найвищий рівень виконавської майстерності.

Роботу семінару розпочали з теми: «Особливості написання сценарію та організації видовищно-театралізованих заходів для учнівської молоді», також був представлений   «Практичний показ уривків з масових форм»,  які провела голова ЦК викладачів режисерських дисциплін, спеціаліст вищої категорії, фахівець закоханий в свою справу Л.Є.Фастовець. Студенти режисерських дисциплін відтворювали фрагменти різних масових заходів, проявивши свій професіоналізм в швидкому перевтіленні від комічного до серйозного. Були показані такі форми:  літературно-музична композиція, присвячена воїнам АТО, професійне свято з нагоди урочистостей до Дня працівників освіти та розважальна програма до Дня студента. В процесі показу, Фастовець Л.Є.  коментувала дію на сцені, відповідала на всі поставлені запитання, та пояснювала на що в першу чергу потрібно звертати увагу, під час написання сценарію.

Був проведений майстер-клас з теми «Розважальна програма для дітей молодшого та середнього шкільного віку»,  яку  провела викладач режисерських дисциплін А.С.Лимарь та студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»,  які перенесли наших учасників у чарівний світ дитинства, погравши з ними в різні ігри, подарували їм позитивну енергію та молодіжний драйв.

Майстер-клас з гриму за темою «Віковий грим» провела викладач  Л.О. Кучер.  Вона ознайомила учасників з анатомією обличчя та зі студентами створили старечий грим, з повним перевтіленням в образ. Також учасники потрапили у казковий світ за допомогою майстер-класу на тему «Казковий грим», який підготувала і провела викладач Л.О.Кучер. До показу був представлений грим: негативних персонажів – Кощея, Долі, Відьми, та позитивних персонажів – Песика та Клоуна.

Учасники семінару відвідали майстер-класи з таких тем: «Організація ігрового простору в роботі керівників театральних колективів та педагогів-організаторів», «Особливості роботи ігромайстра з масовою аудиторією» та «Організація квест-гри з учасниками семінару», які провела викладач режисерських дисциплін  О.О.Житченко.  Учасники отримали масу задоволення і позитивних емоцій, поринувши в фантастичний світ ігор.

Підведення підсумків та закриття роботи методичного об’єднання відбулося за участю голови циклової комісії викладачів режисерських дисциплін,  викладача вищої категорії Л.Є.Фастовець,  та завідуючої відділом організаційно-масової роботи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Ю.С.Зірки.  Семінаристи були дуже задоволені та сповнені натхнення від такого об’єму отриманого матеріалу. Хотілося б висловити подяку всім учасникам та маємо  надію на майбутню співпрацю.

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
smalllogo

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу