Підсумки виробничої практики

18 березня  відбувся захист матеріалів виробничої практики студентів ІVкурсу спеціалізації  «Видовищно-театралізовані заходи». Студенти розповіли про проходження виробничої практики  в будинках культури міст: Гадяч, Зіньків, Лубни, Миргород, смт Чутово та Гребінка. Захист відбувся у формі живого спілкування з використанням відео- та фото- матеріалів. Студенти поділилися досвідом, який отримали на базах практики, а  також охарактеризували свої власні творчі напрацювання.

  Випускники  наголосили та тому, що набуті в коледжі знання  обовʼязково знадобляться в майбутній професійній діяльності та  вкотре впевнилися, що  Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Петровича Котляревського, в якому працюють досвідчені викладачі, є одним із кращих навчальних закладів області.

  За  якісну організацію виробничої практики  та систематичну допомогу у  виконанні програмових завдань студенти висловлюють подяку    заступнику директора з практичного навчання сприяння працевлаштуванню та зовнішніх звʼязків   Боцулі Світлані Павлівні  та  викладачам-консультантам з культурно-дозвіллєвої діяльності  Боцулі Наталі Павлівні, викладачам фахових дисциплін  Фастовець Людмилі Євгенівні  та Лимарь Анастасії Сергіївні за знання, настанови та постійну підтримку під час проходження виробничої практики.

Студентки ІV ВТЗ Невмивако Юлія та  Гацько Владилена

You may also like...

Залишити відповідь