Мій улюблений музичний інструмент

         2 жовтня 2017 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбувся навчально-виховний захід «Мій, улюблений музичний інструмент». Циклові комісії фортепіано і баяна провели для першокурсників профорієнтаційну бесіду-концерт, метою якої було виховання в студентів профорієнтаційної мотивації до освоєння гри на музичному інструменті.

UCH_0439 UCH_0441 UCH_0454 UCH_0461 UCH_0462 UCH_0469 UCH_0473

Заступник директора з практичного навчання Боцула С.П. зупинилася на затребуваності закладів культури і освіти в випускниках, які добре володіють  фаховими компетенціями, в тому числі гри на музичному інструменті.

Студентка ІV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Аліна Соломаха поділилася своїм досвідом успішного освоєння гри на фортепіано і баяні, звернула увагу на важливості вибудованої системи занять з освоєння гри на музичному інструменті.

Відбувся концерт студентів старших курсів, в якому виконавці на фортепіано і баяні продемонстрували майстерність у виконання творів українських та зарубіжних композиторів.

Серед учасників концерту студенти декількох спеціалізацій: «Народне інструментальне мистецтво», «Народне пісенне мистецтво», «Народна хореографія».

Палкими оплесками нагородила глядацька аудиторія гру студентів: Ольги Шевченко, Аліни Соломахи, Марини Давидової, Євгена Губаренка, ансамбля баяністів, Костянтина Ксьонза, Андрія Макарця, Віталія Загорулька, Наталії Шкреби, Олександри Сантар, Ксенії Кулик, Аделіни Ємець, Артема Ткаченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.