Мій улюблений музичний інструмент

         2 жовтня 2017 року в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбувся навчально-виховний захід «Мій, улюблений музичний інструмент». Циклові комісії фортепіано і баяна провели для першокурсників профорієнтаційну бесіду-концерт, метою якої було виховання в студентів профорієнтаційної мотивації до освоєння гри на музичному інструменті.

UCH_0439 UCH_0441 UCH_0454 UCH_0461 UCH_0462 UCH_0469 UCH_0473

Заступник директора з практичного навчання Боцула С.П. зупинилася на затребуваності закладів культури і освіти в випускниках, які добре володіють  фаховими компетенціями, в тому числі гри на музичному інструменті.

Студентка ІV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Аліна Соломаха поділилася своїм досвідом успішного освоєння гри на фортепіано і баяні, звернула увагу на важливості вибудованої системи занять з освоєння гри на музичному інструменті.

Відбувся концерт студентів старших курсів, в якому виконавці на фортепіано і баяні продемонстрували майстерність у виконання творів українських та зарубіжних композиторів.

Серед учасників концерту студенти декількох спеціалізацій: «Народне інструментальне мистецтво», «Народне пісенне мистецтво», «Народна хореографія».

Палкими оплесками нагородила глядацька аудиторія гру студентів: Ольги Шевченко, Аліни Соломахи, Марини Давидової, Євгена Губаренка, ансамбля баяністів, Костянтина Ксьонза, Андрія Макарця, Віталія Загорулька, Наталії Шкреби, Олександри Сантар, Ксенії Кулик, Аделіни Ємець, Артема Ткаченка.

You may also like...

Залишити відповідь