Сорочинський ярмарок

яр 1 яр 2Національний Сорочинський ярмарок – це не тільки унікальна виставка-продаж найрізноманітніших товарів, яка  щорічно проходить під відкритим небом і збирає від півмільйона і більше гостей,сотні журналістів, іноземні делегації, а й грандіозне свято, що дає змогу тисячам учасників мистецьких колективів та окремих виконавців продемонструвати свої творчі здобутки.

Цього року студенти та викладачі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського теж мали добру нагоду презентувати своє мистецтво на пісенно-танцювальному майданчику біла садиби Хіврі. До уваги глядачів  були представлені неперевершені хореографічні постановки,такі як: «Привітальна», «Поліська полька», вокально-хореографічна композиція «Від Києва до Лубен», жартівливий танець «Яків», «Гопак» у виконанні народного ансамблю народного танцю «Джерело» ( керівник та постановник заслужений працівник культури України Григорій Островний) . Гучними оплесками вітали глядачі, яких до речі зібралось на майданчику кілька сотень, цей  унікальний  колектив, що зберіг народний колорит і багатовікову історичну автентичність.

Гарним подарунком для гостей ярмарку став і виступ вокалістів: Наталії Горбачик, Віталія Васильченка та Вікторії Безпалої. Запальні українські пісні, які вдало чергувалися з ліричними мелодіями отримали заслужену подяку глядачів – щирі аплодисменти та вигуки «Браво».

А ще підтвердженням вдалого виступу митців нашого коледжу стали численні запрошення їх до участі в різних мистецьких заходах, гостями  з Тернопільщини, Харківщини, Хмельниччини та інших регіонів України.

Тож щиро дякуємо організатору видовищної частини – випускнику Гадяцького коледжу Олександру Князю за надану можливість виступу, директору Гадяцького коледжу – Анатолію Миколайовичу Насменчуку за постійну підтримку, розуміння і сприяння розвитку молодих талантів.

Заступник директора з практичного навчання С.П.Боцула

You may also like...

Залишити відповідь