Міжнародний день театру

 

«Життя – театр, а люди в ньому – актори»

В. Шекспір

0s3x0CrqqdA qtkRLaT2yhc WRgo-r7y2_c

В усі віки та століття людина прагнула до перевтілення, змінення ролей. Недарма Шекспір говорив: ” Життя – театр, а люди в ньому  – актори”. А й справді, в кожній спокійній бесіді чи бурхливій сварці міститься доля артистизму.
Ми навіть не помічаємо, як граємо головні ролі в своїх щоденних серіалах, чи фільмах. Хтось цим живе, а хтось  – байдуже відноситься, не звертаючи уваги за своїми турботами «живе одним днем».  Та іноді ми потребуємо  маленького чуда і хочемо зануритися в світ театру, де можна пережити чужий біль і чужу радість.  Театр – це завжди чудо.  Бути актором, людиною, яка творить це чудо, нехай навіть на маленькій затишній   сцені – це прекрасно.

27 березня у  Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського розпочався тиждень комісії спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи». Студенти 4 курсу  спеціалізації ВТЗ,   на чолі з викладачем режисерських дисциплін  Судаковою Н. Д.,  підготували і провели  45 хвилин  з театром «ВІВАТ театрали», присвячений Міжнародному дню театру.  У ньому взяли участь студенти всіх курсів спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи», які продемонстрували свої здібності  та любов до театрального мистецтва. Цікавими мініатюрами, студенти намагалися показати , що весь світ  – це театр, де люди грають багато ролей. Звичайно, театр – це цілий світ. Проте світ від того не стає театром. На жаль, тому що страждання у світі справжні. Тому що не можна спуститися зі сцени і «вийти з ролі», не можна посваритися з режисером і випросити собі іншу роль. Тому що в житті немає сценарію і слів, які ми знаємо наперед, ніхто не будує декорації і не підбирає музичне оформлення для емоційного підсилення. Тож ми вітаємо Вас з прекрасним  днем,  з Днем театру!

Ірина Науменко, студентка 4 курсу ВТЗ

You may also like...

Залишити відповідь