Писанка – духовний місточок українців

19 квітня в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка було проведено майстер-клас з писанкарства «Диво писанкове».

Відвідувачів художнього музею основам традиційного розпису писанок навчали студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського. Проведення напередодні Великодня таких майстер-класів є традиційним для колективу спеціалізації.

Більшість відвідувачів майстер-класу «Диво писанкове» були діти різного віку, які із захопленням працювали над створенням власної писанки.

Завітали на майстер-клас і студенти Полтавської медичної академії (із Марокко), які колективно виконали писанку-крапанку.

Відвідувачі майстер-класу мали можливість переглянути виставку, на якій було представлено близько 100 писанок виконаних в різних техніках на курячих, гусячих та страусиних яйцях. Все це результат наполегливої творчої праці студентів та викладачів спеціалізації.

Усі відвідувачі Полтавського художнього музею отримали незабутнє враження від побаченого, а всі хто взяв до рук писачок, отримали неперевершені емоції від спроби розмалювати власноруч писанку. В цілому розписати писанки мали змогу близько 60 учасників майстер-класу.

Хай намальовані писанки будуть своєрідним духовним місточком, що єднає українців у часі й просторі.

 

Голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва, викладач вищої категорії Середа І. Г

 

You may also like...

Залишити відповідь