Міжобласна олімпіада з рисунка

CyWby3jz2ng IMG_20160430_085816 IMG_20160430_090042 IMG_20160430_104135 IMG_20160430_145612

30 квітня 2016 року  студенти ІІІ, IV курсів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського взяли участь у ХІІІ відкритій олімпіаді з рисунка, що відбулась у Полтавському національному технічному університеті                ім. Ю.  Кондратюка на факультеті «Архітектура».

Завдання учасників полягало у виконанні складного натюрморту з гіпсовою розеткою  і різнофактурними предметами на тлі драпування. За допомогою олівців різної твердості на ватмані формату А3 потрібно було виконати роботупротягом 4 академічних годин.Вимоги щодо виконання практичної роботи з рисунку були такими: композиційна задача (компонування) – оптимальне розміщення зображення натюрморту в межах заданого формату; конструктивна побудова предметів натюрморту; світлотіньове моделювання форми предметів натюрморту та техніка графічного виконання; побудова з урахуванням просторової перспективи та передача фактур всіх елементів композиції.

ХІІІ відкрита олімпіада з рисунка в цьому році  зібрала близько 60-ти молодих талантів з Полтавської, Чернігівської та  Сумської областей.

Гадяцьке училище культури ім. І.П.Котляревського на олімпіаді представляли студенти ІІІ курсу Алла Лучинська, Ірина Ігнатенко та студентка ІV курсу Анна Кулакова. Вонипоказали високий рівень підготовки. Для учасників була проведена екскурсія по навчальному закладу та вступна лекція з архітектури. Студенти мали можливість відвідати всі навчальні аудиторіїта кафедру дизайну архітектурного середовища.
Завідувач кафедри основ архітектури Володимир Володимирович Ніколаєнко запросив студентів училища на навчання  до Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка.

Оцінювання робіт учасників проводилось викладачами університету за 50-ти бальною шкалою. Отримані результати:

А. Кулакова – 47 балів;

А. Лучинська – 46 балів;

І. Ігнатенко – 44 бали.

Отже, такі високі показники свідчать про великий потенціал і творче зростання студентства спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво», професійний рівень викладання художніх дисциплін у Гадяцькому училищі ім. І.П.Котляревського. Усі учасники олімпіади відзначені почесними грамотами та мають бажання брати участь у подальших мистецьких олімпіадах і творчих конкурсах.

 

Харагай Н.В.

You may also like...

Залишити відповідь