Відгуки студентів заочної форми навчання про інтелект-шоу «Битва спеціалізацій»

Студенти групи ІІІ ІБАС:

– Учора ми побували на інтелектуальному шоу «Битва спеціалізацій», яке нас вразило своєю організацією, цікавим оформленням та сучасним музичним супроводом. Приємно здивувало, що студенти коледжу показали високий рівень знань та ерудиції.

Така форма проведення масового заходу є сучасною, а головне – цікавою для молоді. Ми, працівники бібліотек, навчаючись у коледжі, на цьому заході отримали можливість повчитися організації та проведенню масового заходу. Вражені побаченим, ми «візьмемо на озброєння» таку цікаву форму для своєї роботи в бібліотеках.

Юлія Мандрика, студентка групи IV ВТЗ:

  • Учора в коледжі відбувся прекрасний і дуже потрібний захід – інтелект-шоу «Битва спеціалізацій». Якщо запитаєте, чи потрібні такі заходи для нашої молоді, то з упевненістю скажу: так! Адже вони дозволяють замислитися над багатьма питаннями історії, культури, літератури та іншими. Інтелект, знання, віра, боротьба – на сьогодні ці поняття досить актуальні, що спонукають нас до постійного розвитку.

Я хочу висловити щиру вдячність організаторам цього заходу Сидоренко Г.Г. та Криворучко В.І. за можливість побачити практичне втілення такої складної форми як проведення інтелект-шоу.

Євгенія Азаріна, Лідія Бутко, студентки групи IV ВТЗ:

  • 28 листопада ми відвідали надзвичайний, феєричний та креативний захід «Битва спеціалізацій». Організатори Галина Григорівна та Валентина Іванівна пояснили вибір такої непростої форми тим, що прагнули заохотити студентів до інтелектуальної діяльності. І їм це вдалося на всі 100%! Запекла боротьба команд на сцені довела, що студенти коледжу дійсно ерудовані та прагнуть до знань. Адже, як зазначили організатори, мати знання – це модно, це значить перемагати. «Родзинкою» заходу були запрошені гості та випускники коледжу різних років. Усі, хто був присутній на цьому дивовижному заході, переконалися, що його мета, висловлена організаторами на початку, була досягнена повністю.

 

 

You may also like...

Залишити відповідь