Ми не пробачимо ніколи…
Уже рік українці потерпають від повномасштабної війни. Один рік пекла та вогню, 12 місяців невиправданих вбивств, звірств, знущань та мародерства, 365 днів жахіть, страху, насилля та смертей, 8765 годин життя під звуки вибухів та сирен, рік нашої боротьби та незліченні секунди єдності й незламності духу українського народу. Для всіх нас – це 12 місяців страшного життя, сповненого болю, сліз і горя.
24 лютого в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського студенти спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» під керівництвом Людмили Фастовець провели літературно-музичну композицію “Ми не пробачимо ніколи…”, присвячену річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, боротьби нашого незламного народу з російським агресором. Студенти висловили своє ставлення до війни, наголосивши на тому, що ніколи українці не пробачать росії, не забудуть скоєних звірств, знущань, сліз, зруйнованих міст і людських життів.
Ми, молоде покоління, віримо у нашу Перемогу! Бо ми сильні! Ми незламні! Ми – Україна! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Маргарита ПРОКОПЕНКО, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»



















Не пробачимо… Героям слава!