ТИЖДЕНЬ КОМІСІЇ  ВИКЛАДАЧІВ  ФОРТЕПІАНО

UCH_9093UCH_9063 UCH_9062 UCH_9059 UCH_9088 UCH_9096З  26 вересня  по  3 жовтня в Гадяцькому училищі культури ім. І.П.Котляревського проходив  тиждень  комісії   викладачів   фортепіано  приурочений до Дня музики.

Розпочався тиждень з випуску стінної газети про історію комісії та про завдання викладачів   фортепіано  з  дисципліни   «Спеціальний   музичний    інструмент» (фортепіано) та  «Додатковий музичний інструмент»  (фортепіано)  у підготовці студентів як фахівців своєї справи.

Потім  за  планом  було  проведено спільне засідання  комісії  викладачів  фортепіано  з комісією викладачів  музично-теоретичних дисциплін з теми: «Спільні підходи  у реалізації програм з дисциплін «Фортепіано» та «Теорія музики».

В  звʼязку  із   впровадженням  в училищі нових спеціальностей було проведено відкрите засідання комісії викладачів фортепіано з метою обговорення   розробки  програм  з  дисципліни.

На завершення тижня комісії  відбувся спільний концерт-бесіда з комісією викладачів баяна «Грай, мій улюблений музичний інструмент». У виконанні  студентів  прозвучали  музичні  твори  українських  та  зарубіжних сучасних композиторів. На  завершення  концерту викладачі Насменчук  Н.В. та Грінченко   О.Г.  продемонстрували   свою   високу   виконавську   майстерність, зігравши в ансамблі попурі на  улюблені мелодії відомих зарубіжних пісень.

Голова комісії:  О.В.Скляр

You may also like...

Залишити відповідь