Миколай крокує по землі

Настала довгоочікувана казкова пора, якаприносить  із собою радість і щастя.  Наближається чудове  зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти – свято Святителя Миколая Чудотворця.  До цього свята всі діти сподіваються отримати подарунки. Напередодні вони пишуть листи до Миколая зі своїми побажаннями і проханнями, але для них воно особливе не тільки через подарунки, але і тому, що малеча на власні очі має можливість побачити диво.

18- 19 грудня студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтва ім. І. П. Котляревського спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи», «Народна хореографія», «Народне пісенне мистецтво» під керівництвом викладача Фастовець Л.Є.  влаштували феєричне, добре, щедре, багате і по-справжньому родинне свято  для дітей м. Гадяча: дітей-інвалідів Гадяцького центру соціальної реабілітації, дітей дитячих садків «Берізка», «Казка», а також  в дитячій бібліотеці для дітей сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Також студенти подарували чарівну казку для дітей села Новоіванівка Семенівського району. У залі панувала чудова атмосфера. Понад 400 дітей мали змогу поринути у яскравий світ мрій і чудес.  Маленькі гості були у захваті від зустрічі з Чудотворцем і отримали від нього подарунки і мудрі настанови. Всі мали змогу відчути море позитивного настрою і святкових емоцій. Яскраві костюми, чарівні декорації і справжній дух свята змусив повірити в казку навіть дорослих. Наші студенти   завжди з радістю  дарують дітям чудове свято  до дня Святого Миколая, яке завжди наповнене яскравими емоціями, сміхом дітей і вірою у чудеса. Нехай до кожного завітає святий Миколай і подарує віру, надію і любов.

UCH_3254 UCH_3264

Косенко Світлана, студентка ІV курсу спеціалізації«Видовищно-театралізовані заходи»

 

You may also like...

Залишити відповідь