«Мистецьке майбутнє за нами»

Перспектива нашого Гадяча – це туристичне місто.  В рамках проекту Міністерства культури України  “Пілотні культурні ініціативи для локальних змін”,розумно, зважено, професійно попрацював з громадою Witek Hebanowski -культурний експерт з Варшави, який провів для усіх бажаючих воркшоп з підготовки менеджерів з організації великих культурнихподій. Захід був розрахований на два дні, 7-8 червня, кожен з яких був насиченим плідною працею.  Перший етап воркшопу  проходив у дитячій бібліотеці, а вже наступного дня учасники продемонстрували результати своєї роботи у стінах нашого коледжу.

UCH_5596 UCH_5650 UCH_5618 UCH_5670-2

В ході воркшопу присутні виявили кілька основних проблем Гадяча, які найбільше турбують жителів міста:  стан доріг, відсутність розмаїття культурно-дозвіллєвих заходів у вихідні дні, занедбаність озеленення міста, засміченість вулиць та місць відпочинку, невелика кількість дитячих майданчиків.

Учасники воркшопу (а це усі бажаючі) поділилися на п’ять команд, у кожної з яких було своє завдання, зокрема : розробка ідеї проекту міста- саду; розробка ідеї проекту дитячого майданчика (до цього проекту були залученні діти,  які теж висловили свої побажання щодо організації дитячого майданчика); ідея розподілу громадського бюджету; інтерв’ю – опитування жителів міста, чого їм не вистачає у нашому місті та щоб вони хотіли покращити; розробка ідеї організації у коледжі культури і мистецтв ініціативної групи студентів та викладачів, яка б проводила різні громадські заходи.

Власне учасниками п’ятої команди були викладачі нашого коледжу Житченко О. О. , Насменчук Я. А, Могильник Ж. В., Кисіль О.Г. та студентка ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  Полтавець А. С.

Суть нашої роботи полягала в тому, щоб провести воркшоп для студентів і почути їхні ідеї  щодо створення ініціативної групи і проектів, які можна реалізувати. Загалом, ми почули багато цікавих і конструктивних ідей, які можна було б використати. Далі ми працювали над устаткування отриманої інформації та представили результати нашої роботи на підсумковій конференції.
Надзвичайно цікавою є наша ідея створення ініціативної групи студентів, яка б розробляла і реалізовувала  різні мистецькі та культурні громадські проекти.
Дякуємо всім організаторам і учасникам воркшопу. Сподіваємося, що уся зроблена робота не лишиться на рівні ідей, а справді почне діяти найближчим часом і зовсім скоро ми матимемо змогу жити у новому туристичному Гадячі, який приємно здивує своїми заходами і зовнішнім виглядом.

О.Житченко, викладач культурологічних дисциплін

А.Полтавець, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

You may also like...

Залишити відповідь