Мистецтво – допомагає!

Ні для кого не секрет, що мистецтво може допомогти знайти себе, знайти нові знайомства, знайти щось нове для себе, але також, не залишається секретом і те, що мистецтво може допомогти людині одужати.

16 травня, у міському парку, відбувся благодійний концерт на підтримку Діни Макарової, яка нещодавно перенесла надскладну операцію на серці. Зараз вона повертається в Україну, але її ще чекає складний реабілітаційний період, тож студенти спеціалізації “Народне пісенне мистецтво”(клас викладача Горбачик Н.І.) та студенти спеціалізації “Народна хореографія” з радістю і великим ентузіазмом долучилися до організації заходу, щоб допомогти молодій мамі.

Теплого травневого вечора, на центральній алеї парку, лунали шедеври української пісні у виконанні Загорулька В., Безпалої В., Купріної Л., Сантар О. а  учасники ансамблю сучасного танцю “Еклейм” (керівник Островна О.Г.) порадували глядачів чудовими хореографічними постановками.

Більше години у міському парку відбувалося дійство і в результаті вдалося зібрати 3015 гривень. Всі кошти були перераховані на картку батька Діни. Сподіваємося, що така невелика сума все ж допоможе Діні одужати.

Владислав Пестич, голова Студентської ради коледжу

You may also like...

Залишити відповідь