На гостину – з Миколаєм

Одним із найдивовижніших, найулюбленіших  та довгоочікуваних дитячих   свят є день Святого Миколая.

Щороку  18-19 грудня студенти спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне  мистецтво» та «Народна хореографія»  Гадяцького училища культури  ім. І.П Котляревського під керівництвом  викладача режисерських дисциплін Л.Є.Фастовець проводять благодійну   акцію  «На гостину – з  Миколаєм», присвячену дню Святого Миколая.

Цей особливий день чекає з  нетерпінням кожна дитина, адже  свято  Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм  та очікуванням дива. Вранці діти з великою радістю знаходять  під подушкою  або у черевиках подарунки  від Святого Миколая. А щоб Миколай  дізнався на який подарунок очікує кожна дитина, вони пишуть йому листи. Святий Миколай приходить і дарує подарунки тільки слухняним діткам, а неслухняним приносить різочки.

В цьому році Святий Миколай завітав до дітей дошкільних навчальних закладів «Веснянка», «Берізка», «Первоцвіт» міста Гадяча, до діток дошкільного навчального закладу «Росинка» Вельбівської сільської ради,  до  дітей-сиріт Гадяцького дитячого будинку та до Гадяцького центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів. Дітки стали учасниками  чарівної зимової  казки,  разом  із Сніговичками та Крижинкою з радістю грали  в цікаві та веселі ігри.  Свято залишило в душах дітей лише теплі, приємні враження, віру і надію на те, що Святий Миколай подарує всім щасливе дитинство.

UCH_3481 UCH_3482 UCH_3483 UCH_3484 UCH_3490

Л.Є.Фастовець

 

You may also like...

Залишити відповідь