На крилах любові

21 жовтня 2018 року на Лубенщині проходив ювілейний 20-й фестиваль родинної творчості «На крилах любові», який об’єднав  у дружньому сімейному колі учасників 30-и родин з різних куточків Полтавської області.

Зворушливо звучали пісні, інструментальні твори та циркові номери у виконанні родинних дуетів, тріо, квартетів, що вже за традицією взяли участь у цьому святі і тих, хто вперше вийшов на красиво оформлену сцену та вміло справився з власним хвилюванням.

Хоч сестри Діана та Ілона Міхно самі родом із смт. Семенівка, та цього річ представляли ще й Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського. Глядачі тепло прийняли виступ сестер та нагородили їх гучними оплесками.

Родина так багато значить для кожного з нас, а ще більше, коли мова йде про велику дружну сім’ю випускників нашого коледжу, що працюють у Лубенському РБК: неперевершені майстри своєї справи  Володимир Любич та Юрій Задорожний, а також Наталія Карпенко та Аліна Соломаха, що цього року гармонійно влилися в колектив, яким мудро керує красива жінка Л.В.Пазенко. Удачі Вам та всяких гараздів наші випускники.  Завжди вірте у себе, як той птах, що сидить на гілці і не боїться, що вона під ним зламається, бо довіряє власним крилам. А крила Ваші мужнітимуть з кожним роком, бо наша родина стає ще більшою. А ще хочеться сказати дякую батькові цієї великої родини – заслуженому працівнику культури України, директору коледжу А.М.Насменчуку, який підтримує усі починання та примножує наші славні традиції.

 

Наталія Горбачик, викладач-методист хорових дисциплін Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

You may also like...

Залишити відповідь